Connect with us

BIERZWNIK

Kto wójtem Bierzwnika w następnej kadencji?

Opublikowane

w dniu

Choć do kolejnych wyborów samorządowych zostało jeszcze trochę czasu, tu mieszkańcy poszczególnych gmin powoli zaczynają robić rachunek sumienia. Podobnie jest w Bierzwniku. Czy Aneta Kołuda może liczyć na reelekcję?

 

Zapraszamy Was do wspólnego głosowania. Sprawdzamy, czy obecny wójt Bierzwnika, Aneta Kołuda może liczyć na Wasze poparcie w kolejnych wyborach samorządowych. A może wśród mieszkańców Bierzwnika i miejscowych działaczy jest inna osoba, którą widzielibyście jako dobrego zarządcę gminy?

 

 

Oto osoby, które (według naszych czytelników) najczęściej wymieniane są w roli przyszłego wójta w Bierzwniku:

 

Aneta Kołuda – obecny wójt Bierzwnika.

Władysław Włodzimierz Wajda – Dyrektor Gminny Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku, dla wielu to wzór pracowitości.

Beata Jadwiga Radiszewicz – Przewodnicząca Rady Gminy Bierzwnik, osoba o dużych aspiracjach i możliwościach, która zna się nie tylko na samorządzie, ale i na dobrym biznesie.

Ireneusz Kręgowski – sołtys Bierzwnika, dusza człowiek, który żadnemu mieszkańcowi miejscowości nie odmawia pomocy.

Anna Ewa Włodarczyk – Radna Gminy reprezentująca m.in. Zieleniewo. Już wielokrotnie pokazała, że potrafi skutecznie zabiegać o zmiany w swojej wsi.

Adam Błaszczyk – były wójt Bierzwnika, doświadczony samorządowiec, który przegrał ostatnie wybory zaledwie kilkoma głosami. Bierzwnik zawdzięcza mu kilka ważnych inwestycji, ale nie wszyscy zgadzali się ze stylem jego polityki. Czy ma szanse powrócić na fotel wójta?

Jan Rurek – Nadleśniczy Nadleśnictwa Bierzwnik. Praca w Lasach Państwowych na pewno różni się od pracy samorządowca, ale przez wielu mieszkańców gminy mógłby się zająć zmianami w lokalnym samorządzie.

Anna Nowak – Kierownik miejscowego OPS, która o problemach mieszkańców wie wszystko i na tyle, na ile pozwalają jej środki i możliwości, pomaga każdemu.

Rafał Barszczewski – Prezes Orła Bierzwnik.

Głosować można przez najbliższy tydzień w ankiecie pod tym linkiem (Grupa Bierzwnik)

https://www.facebook.com/groups/1325433434494300

(po kliknięciu w link naciśnij przycisk DOŁĄCZ DO GRUPY, Twoja prośba zostanie przyjęta automatycznie).