Connect with us

CHOSZCZNO

Z Choszczna na plan amerykańskiej produkcji filmowej

Opublikowane

w dniu

 

Była strzelanina i szpiegowska intryga. W Szczecinie realizowane były zdjęcia do amerykańskiej produkcji filmowej. W jednym z epizodów pojawił się mieszkaniec Choszczna. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku film będzie można obejrzeć na największych platformach stramingowych w USA.

 

 

Szczeciński port zamienił się na plan filmowy. Producent z USA, Jason T. Madicus, pracował nad swoim filmem. To thriller medyczny, którego premiera zaplanowana jest na drugą połowę tego roku. Film prawdopodobnie pojawi się na największych platformach streamingowych w USA, nie wykluczone, że dystrybucja obejmie również Europę.

Na planie filmu pojawił się Łukasz Młynarczyk z Choszczna, zagrał epizodyczną rolę w finałowych scenach filmu.

– To było ciekawe doświadczenie – zdradza Łukasz Młynarczyk. – Po raz pierwszy mogłem wziąć udział w takim przedsięwzięciu. Nagrywaliśmy tylko dwie sceny, które mają się pojawić na końcu filmu. Nie mogę natomiast zdradzić, jak prowadzona jest fabuła, obowiązuje mnie klauzula tajemnicy. Mogę jedynie powiedzieć, że to będą bardzo dynamiczne sceny, były strzały i zakończenie filmu zaskoczy niejednego widza – dodaje.

W filmie „No Second Chances: Final diagnosis” zagrał także Paweł Sakowski (pochodzący z Choszczna aktor, obecnie mieszka w Poznaniu), wcielił się w jedną z głównych ról. W Szczecinie na planie jednak się nie pojawił, scenariusz nie przewidywał jego obecności w finałowych scenach filmu. Nie można wykluczyć, że kontynuacja produkcji (ma zostać nagrana druga część) zawita również do Choszczna. Filmowcy chcą tę produkcję przenieść do naszego województwa i będą szukać interesujących plenerów.