Connect with us

BIERZWNIK

Wybierz z nami Osobowość Roku 2021!

Opublikowane

w dniu

W każdym mieście, w każdej wsi mieszkają niezwykli ludzie, którzy są wyjątkowi i niezastąpieni. Którzy wyróżnili się wyjątkową działalnością na rzecz lokalnej społeczności i którzy rozsławiają nasz region w całym kraju i daleko poza nim. Są też tacy, którzy w ciszy, w poczuciu skromności, pomagają wszystkim wokół. Pomóżcie nam ich odnaleźć, WYBIERAMY OSOBOWOŚĆ ROKU 2021.

 

 

 

Pomożecie nam wybrać OSOBOWOŚĆ 2021 roku na terenie Waszej gminy?

 

Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin, Pełczyce i Recz mają swoich bohaterów, którzy na przestrzeni ostatniego roku robili rzeczy niezwykłe. Którzy rozsławiali nasz region. To sportowcy, politycy, lekarze, nauczyciele, przedsiębiorcy, artyści, to również strażacy, którzy ratowali życie czy też lokalni aktywiści, zakładający stowarzyszenia i pomagający innym ludziom.

 

Pomóżcie nam wybrać i zaprezentować osoby wyjątkowe, nietuzinkowe, o jakich pamięć nigdy nie powinna wygasnąć.

 

Na Wasze propozycje i kandydatów do tytułu OSOBOWOŚĆ XX WIEKU w gminach Bierzwnik, Choszczno, Drawno, Krzęcin, Pełczyce i Recz czekamy pod adresem email: redakcja@glos-miasta.pl lub na Messengerze profilu: https://www.facebook.com/glosmiastachoszczno.

Wysyłając zgłoszenie nie zapomnijcie napisać kilku słów o kandydacie do miana OSOBOWOŚCI 2021 roku, jak również o tym, dlaczego Waszym zdaniem dany kandydat powinien otrzymać ten zacny tytuł.

 

Na zgłoszenia czekamy do 25 stycznia 2022 roku.