Connect with us

BIERZWNIK

W Szczecinie powstanie film, aktorów szukają w regionie

Opublikowane

w dniu

W lipcu mają się rozpocząć zdjęcia do filmu „Good Grief”, całość produkcji będzie realizowana w Szczecinie. Producent ogłasza pierwszy casting i zachęca mieszkańców Pomorza Zachodniego do udziału. „Współpracujemy z doświadczonymi aktorami, ale nie zamykamy się na osoby, które czekają na swój wymarzony debiut” – mówi koproducent, Damian Ratajczak.

 

 

Twórcy filmu nie zdradzają fabuły, wiemy natomiast, że scenariusz jest już gotowy i został stworzony specjalnie pod Szczecin. Trwają ostatnie przygotowania związane z wyborem lokacji, w którym realizowane będą zdjęcia. Wiadomo także, że fabuła opierać się będzie o pięć postaci i że w obsadzie znajdzie się znany aktor z Czech, Daniel Mavrov.

– Myśląc o produkcji na terenie Szczecina, myślimy również o mieszkańcach miasta, by w miarę możliwości zaangażować ich do projektu – mówi Damian Ratajczak, koproducent. – Chcielibyśmy, by w obsadzie znalazły się osoby ze Szczecina – dodaje.

Właśnie rozpoczyna się pierwszy casting. Swoje zgłoszenia mogą wysyłać również osoby, które do tej pory nie miały okazji zagrać w filmie, ale posiadają aktorskie umiejętności.

„Good Grief” jest już drugą szczecińską produkcją pochodzącego z Kalifornii Jasona T. Madicusa. Na początku lutego w szczecińskim porcie kręcone były sceny do filmu thrillera medycznego „Final diagnosis: No second chances”.

 

Kogo szuka producent?

 

 

KUBA (23-28 lat)
Kuba, dwudziestoparoletni mężczyzna, był kiedyś w dobrej formie, ale ostatnio odpuścił sobie. Nie jest gruby, ale trochę pucołowaty i nieogolony.

KLAUDIA (23-28 lat)
Narzeczona Kuby, jest atrakcyjna i pewna siebie, energiczna z dużym poczuciem humoru, ujawnia swoją ekstrawertyczną obecność za każdym razem, gdy wchodzi do pokoju.

MARIA (23-28 lat)
Siostra Kuby i najlepsza przyjaciółka Klaudii, Maria jest pod wieloma względami wszystkim tym, czym Klaudia nie jest. Podczas gdy Klaudia jest bystra i ekstrawertyczna, Maria jest cicha i nieśmiała, trochę gotycka.

KASIA (25-35 lat)
Klasyczny „Hot Crazy” lat 80. Dzierżąc swoją atrakcyjność jak broń, ma talent do manipulowania mężczyznami i zdobywania tego, czego chce. Choć może wydawać się groźna, a nawet niezrównoważona, w głębi duszy ma dobre serce.

KENDRICK (25-35 lat)
Przystojny, muskularny mężczyzna, który po prostu nigdy nie odnalazł swojej ścieżki w życiu, wykonuje różne dorywcze prace, w tym rozbiera się i pracuje jako dostawca UberEats, aby zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, by pić piwo z kumplami i opiekować się psami.

 

Jeśli czujecie się na siłach, przygotujcie swoje portfolio aktorskie w formie video i link do filmu wyślijcie na maila: biuro@coolbase.pl. Dołączcie również zdjęcia, informację o sobie i o swoim ewentualnym doświadczeniu aktorskim.

Producent zaznacza, że skontaktuje się z wybranymi osobami.