Connect with us

CHOSZCZNO

Piasek wystąpi w Choszcznie

Opublikowane

w dniu

W serwisie Kup Bilecik trwa sprzedaż biletów na koncert Andrzeja Piasecznego w Choszcznie. wejściówki zaczynają się od 120 złotych.

 

Andrzej Piaseczny – jeden z najbardziej znanych polskich wokalistów, od wielu lat cieszący się niesłabnącą popularnością, zagra w Choszcznie. koncert odbędzie się 10 grudnia na scenie Choszczeńskiego Domu Kultury.

Artysta to laureat licznych nagród, m.in. – Telekamer w 2010, kilku Superjedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika na Sopot Festivalu. Zdobywca wielu złotych, platynowych i multiplatynowych płyt. Autor i wykonawca takich przebojów jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane tobie”, czy „Śniadanie do łóżka”. Koncert Andrzeja Piasecznego to ponad 1,5-godzinne show, w trakcie którego usłyszymy największe hity Artysty oraz premierowe utwory z tegorocznej płyty 50/50. Wokaliście towarzyszyć będzie grupa znakomitych muzyków sesyjnych pod kierownictwem znanego aranżera i pianisty Łukasza Kowalskiego.

 

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/60579/Choszczno/Andrzej+Piaseczny/?utm_source=pp&utm_medium=25