BIERZWNIK

Za nami wielkie granie w Bierzwniku

Opublikowane

w dniu

W niedzielę 30 stycznia, w bierzwnickiej hali rozegrano Mistrzostwa Powiatu Choszczeńskiego w Tenisie Stołowym, z okazji 30 Finału WOŚP.

Zawody zorganizowało Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Bierzwniku. Gry dziecięce zdominowali zawodnicy UKS OPTIMUM Lubasz – woj. wielkopolskie. Zwycięzcy w kat. seniorów oraz kat. dziecięcych zdobyli okazjonalne medale i pamiątkowe dyplomy. Na wszystkich zawodników i ich opiekunów czekały słodycze, napoje oraz ciepły poczęstunek przygotowany przez KGW PŁAWNISIE z Pławna.

Oto wyniki końcowe mistrzostw w poszczególnych kategoriach:

Skrzaty: 1. Karol Chałan – LUKS ARABESKA Pławno.

Skrzatki: 1. Miriam Błaszczyk – UKS OPTIMUM Lubasz.

Żaczki: 1. Maja Żwawiak, 2. Lena Żwawiak, 3. Maja Mieszała – wszystkie 3 zawodniczki z UKS OPTIMUM Lubasz, 5. Lena Chałan – LUKS ARABESKA Pławno.

Żaki: 1. Żwawiak Marcin, 2. Szymon Kościółek, 3. Filopa Karol – wszyscy zawodnicy z UKS OPTIMUM Lubasz. 5. Wojciech Dudzień – UKS ISKRA Łasko.

Młodziczki: 1. Kalina Żaczek – UKS OPTIMUM Lubasz.

Młodzicy: 1. Karol Kulwas, 2. Emanuel Błaszczyk, 3. Jakub Mieszała – wszyscy UKS OPTIMUM Lubasz, 6. Jakub Chałan – LUKS ARABESKA Pławno.

Kadetki: 1. Nowak Angelika – UKS OPTIMUM Lubasz, 2. Wiktoria Kasprzak – LPUKS WIKTORIA Zieleniewo.

Kadeci: 1. Damian Górski – KTS Perła Połczyn Zdrój, 2. Jeremi Szewczyk, 3. Jakub Frydrych – obaj SP-3 Choszczno.

Kat. OPEN: 1. Dominik Szymoniak – zdobył puchar Kierownika GOPS w Bierzwniku, 2. Marcin Mulawka, 3. Dariusz Walczak – wszyscy UKS ISKRA Łasko.

Kat. „+” 45 lat: 1. Bogusław Tymejczyk – ATS Stargard – zdobył puchar Wójta Gminy Bierzwnik, 2. Janusz Żukowski – UKS Champion Police, 3. Roman Polewczak – KTS Perła Połczyn Zdrój.

Kat. do 45 lat: 1. Bartosz Dobrowolański, który zdobył puchar Starosty Choszczeńskiego i 2. Dawid Wajda z GRIFFINS SPIN Szczecin, 3. Mikołaj Olejnik – Visonex LUKS TOP Wierzbięcin.